Dabar svetainėje 120 svečių ir narių nėra

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ festivalis

Projekto koordinatorės įstaigoje V.Blažaitienė ir R.Šarkauskaitė

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai ir pedagogai aštuntus metus dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurio tikslas – ugdyti 1-7 m. vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje.

I etapo metu, vasario – kovo mėnesiais, vyko virtualūs fizinio raštingumo užsiėmimai. Jų metu buvo lavinami ėjimo, pusiausvyros, šuoliavimo, lankstumo, koordinacijos, ritmikos, jėgos bei judėjimo įgūdžiai.

Balandžio 5 d. įvyko II etapas - LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ festivalis įstaigoje - fizinį aktyvumą skatinantis renginys visai įstaigos bendruomenei. Labai laukėme pavasario, tad nepabūgome iškritusio sniego ir sportavome kieme! “Sportiniame takelyje” visi atliko šuoliukus, lavino koordinaciją eidami virve, įveikė lankų kliūtis, varinėjo kamuolį aplink kliūtis, žaidė “ožiukų žaidimą”. Gavę diplomus visi džiaugėsi, šoko ir linksminosi pagal specialiai LTMŽ projektui sukurtą smagią dainą!

• c
  • cc
  • ccc

Visas veiklas galite stebėti adresu https://www.facebook.com/lietuvosmazujuzaidynes

Projekto vykdymo laikotarpis – 2022 metų rugsėjo 1 d. – 2023 metų rugpjūčio 31 d.

Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.