Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 62 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

EMP sugedo 210x105

LIETUVOS VICEČEMPIONĖS

2024 04 10 Prienuose vyko Lietuvos mokyklų merginų futsal žaidynių Lady golas superfinalas, kuriame varžėsi 8 geriausios Lietuvos komandos. Puikiai žaidusios Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos futbolininkės savo A grupėje iškovojusios I-ąją vietą, tik finale sužaidė lygiosiomis 1:1 su Gruzdžių gimnazija ir tik po baudinių serijos pralaimėjo rezultatu 1:3.

Nemokama ir konfidenciali  pagalba nukentėjusiems nuo nusikalstamų veikų

• 1 pav
  • 2 pav

Apdovanoti mokiniai

Kovo 22 d. moksleiviams už nuopelnus įvairiuose rajoniniuose, zoniniuose, tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose (2023-2024 mokslo metų rugsėjo - vasario mėnesiais) gimnazijos direktorė Jurgita Mozerienė įteikė Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės įsteigtas dovanas - belaides ausines.

Kūrybinės dirbtuvės Veisiejų šeimos centre

Mokytoja Lijana

• 01
  • 02

Smagu laukti švenčių, bet dar smagiau joms ruoštis... 2 b klasės mokiniai dalyvavo Veisiejų šeimos centro organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse ir gamino velykines dekoracijas.

Konkursas moksleiviams „Temidė“

Mokytoja Gitana Čiurlionienė