Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 34 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1606045

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „PAŽINK VALSTYBĘ“

Švietimo ir mokslo ministerija drauge su Ugdymo plėtotės centru ir Valstybės pažinimo centru įgyvendina projektą ,, Pažink valstybę“, kurio tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias regionines ir nacionalines problemas ir jų sprendimo būdus, pagal galimybes įsitraukiant į viešųjų reikalų sprendimą.
                     Projekto metu moksleiviai iš įvairių Lietuvos pasienio regionų mokyklų drauge su mokytojais vyks į pasirinktas viešojo sektoriaus institucijas savo mieste / rajone ir vėliau Vilniuje, kur turės galimybę susipažinti su jų veikla, aktualiausiais darbais ir kylančiomis problemomis bei pasiūlyti jų sprendimo būdą, taip pat pagal galimybes įsitraukti į problemų sprendimus. Tokiu būdu mokiniai skatinami įsitraukti į pilietines veiklas, geriau pažinti valstybės valdymą, ugdytis pilietiškumą bei prasmingai paminėti Valstybės atkūrimo šimtmetį.
                      Projektas vyksta 2017 m. rugsėjo–gruodžio mėn.


 

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105