RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „PAŽINK VALSTYBĘ“

Švietimo ir mokslo ministerija drauge su Ugdymo plėtotės centru ir Valstybės pažinimo centru įgyvendina projektą ,, Pažink valstybę“, kurio tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias regionines ir nacionalines problemas ir jų sprendimo būdus, pagal galimybes įsitraukiant į viešųjų reikalų sprendimą.
                     Projekto metu moksleiviai iš įvairių Lietuvos pasienio regionų mokyklų drauge su mokytojais vyks į pasirinktas viešojo sektoriaus institucijas savo mieste / rajone ir vėliau Vilniuje, kur turės galimybę susipažinti su jų veikla, aktualiausiais darbais ir kylančiomis problemomis bei pasiūlyti jų sprendimo būdą, taip pat pagal galimybes įsitraukti į problemų sprendimus. Tokiu būdu mokiniai skatinami įsitraukti į pilietines veiklas, geriau pažinti valstybės valdymą, ugdytis pilietiškumą bei prasmingai paminėti Valstybės atkūrimo šimtmetį.
                      Projektas vyksta 2017 m. rugsėjo–gruodžio mėn.