Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 84 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1606135

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

e-brošiūra (12.3 MB)                                                                                                                              2014 10 30 

su baltarusiaisBendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą

Lazdijų r. Veisiejų gimnazija su partneriais Lazdijų  Motiejaus Gustaičio gimnazija ir Baltarusijos Gardino vidurine mokykla Nr. 7 bei Gardino gimnazija Nr.7 vykdė dviejų metų projektą „Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą“. Šio projekto, prasidėjusio 2012 lapkričio 1 d. tikslas -  stiprinti glaudų bendradarbiavimą tarp Alytaus apskrities ir Gardino srities švietimo srityje ir tarp keturių mokyklų: Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Gardino vidurinės mokyklos Nr. 7, Gardino gimnazijos Nr. 7.

Pagrindinės įgyvendintos veiklos:

1)      Renovuota mokyklų sporto infrastruktūra ir įsigyta sporto įranga: Veisiejų gimnazijoje

aptverta teritorija, įrengta universali lauko aikštelė ( krepšinio ir Bavariškojo akmenslydžio (angl. – icestock), įsigyta bavariškojo akmenslydžio įranga, švieslentė. Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje įrengta bavariškojo akmenslydžio aikštelė, bėgimo takas, įsigyta sporto salės įranga, televizoriai, švieslentė, bavariškojo akmenslydžio įranga. Gardino vidurinėje mokykloje Nr. 7 įrengta bavariškojo akmenslydžio aikštelė, suremontuota sporto salė ir persirengimo kambariai,  įsigyta interaktyvi lenta, kompiuteris, projektorius, bavariškojo akmenslydžio įranga. Gardino gimnazijoje Nr. 7 taip pat įrengta bavariškojo akmenslydžio aikštelė, suremontuota sporto salė, įsigyta tinklinio stovai, interaktyvi lenta, du kompiuteriai, projektorius, bavariškojo akmenslydžio įranga.

2)       Suorganizuoti 2 dienų mokymai 20 mokytojų;

3)       Suorganizuoti 4 sporto renginiai Lietuvos ir Baltarusijos moksleiviams.

4)       Suorganizuota mokinių ir mokytojų 3 dienų sporto stovykla.

Projekto veikla padėjo išspręsti pagrindinę problemą abiejuose pasienio regionuose: mokytojai įgijo naujų žinių ir susipažino su naujoviška treniruočių metodika, įgijo bendradarbiavimo patirties už šalies ribų, buvo priimti bendri sprendimai ir susitarimai sprendžiant mokinių užimtumo problemas po pamokų. Mokiniams sukurtos palankios sąlygos fizinei veiklai. Projekto metu išaugo mokinių, dalyvaujančių sportiniuose užsiėmimuose po pamokų, skaičius . 10% padidėjo popamokinė sportinė veikla, mokinių , dalyvaujančių sporto užsiėmimuose skaičius. Kūno kultūros ir bei užklasinės veiklos metu naudojami 5 nauji metodai, priimtos 6 naujos iniciatyvos, pasiūlymai kaip galima pagerinti sporto užsiėmimų lankymą. Pasirašytos bendradarbiavimo sutartys tarp keturių mokyklų, , įkurtas jaunimo komitetas, kuris tęs veiklą ir toliau. Užsimezgęs glaudus bendradarbiavimas tarp keturių partnerių sudarys galimybes tęsti projektą ne tik sportinėje bet ir kultūrinėje veikloje.

Šio projekto naujovė buvo  bavariškasis  akmenslydis. Tai naujas, įdomus žaidimas, kurį galima žaisti ir šeimomis. Kviečiame apsilankyti ir kartu pažaisti šį žaidimą

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie sėkmingo projekto įgyvendinimo: Lazdijų rajono savivaldybei, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriui, Veisiejų gimnazijos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokytojams ir mokiniams.

 • futbolas
 • pries_mankst
 • ryt_begimas
 • vakare_prie_lauzo
 • veisieju_gimnazijos_pasirodymas

Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 Euro (1043335,17 Lt). 

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007-2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakingas Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel.  +370 60218058

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831

 

 


2014 09 12 

 

su baltarusiaisBENDRADARBIAVIMAS TARP LIETUVOS IR BALTARUSIJOS KURIANT SVEIKĄ, SAUGIĄ IR NOVATORIŠKĄ MOKYKLĄ

Tarptautinė mokinių ir mokytojų sporto stovykla

Įgyvendinta paskutinioji, 5-oji projekto „Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą“ veikla. Rugsėjo 10 – 12 dienomis visų keturių mokyklų partneriai susitiko mokinių ir mokytojų sporto stovykloje. Renginyje dalyvavo po 20 mokinių ir po du kūno kultūros mokytojus iš visų projektą įgyvendinančių mokyklų: Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Gardino vidurinės mokyklos Nr. 7 bei Gardino gimnazijos Nr. 7.

          Veisiej g p 

Šiltais sveikinimo žodžiais renginį atidarė Veisiejų gimnazijos direktorė A. Mizerienė, o nusipelnęs mūsų mokymo įstaigos mokinys Mangirdas Kundrotas sugrojo Europos Sąjungos himną. Visų keturių mokyklų mokiniai paruošė linksmus ir nuotaikingus prisistatymus, vieni kitus ragino  sportuoti, būti aktyviais, laikytis sveikos gyvensenos, bendrauti ir bendradarbiauti. Stovykloje nebuvo kada nuobodžiauti nei mokiniams, nei mokytojams: visi buvo įtraukti į įvairias veiklas ir žaidimus. Mokiniams buvo organizuoti sportiniai užsiėmimai. Jie rungėsi krepšinio, futbolo, kvadrato varžybose, kuriose netrūko azarto, geros nuotaikos, smagaus tarpusavio bendravimo, o taip pat išbandė ir lauko treniruoklius. Visi dalyviai labai noriai ir aktyviai dalyvavo smagiuose grupiniuose bei poriniuose žaidimuose. Mokiniai labai džiaugėsi vandens pramogomis, kur jie turėjo galimybę išbandyti ne tik plaukimą bei pratimus vandenyje, bet ir vandens treniruoklius. Nebuvo pamiršti ir sveikos mitybos pagrindai, moksleivių maitinimas buvo įvairus bei vitaminingas, o vakarais buvo siūloma įvairių žolelių arbatos gerinančios savijautą ir organizmo veiklą.

Antroji diena prasidėjo rytine mankšta, o vėliau mokiniai išsiruošė į žygį, kurio metu netrūko gerų emocijų ir smagaus juoko. Mokiniai sportavo, dalyvavo estafetėse, žaidė įvairius žaidimus, reikalaujančius sumanumo ir kūrybiškumo, atliko pratimus akims bei dėmesio koncentravimui, pristatė savo pomėgius, gilino bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Vakarą visi smagiai praleido plepėdami ir žaisdami prie turistinio laužo.            
Sekantį rytą mokiniai ir mokytojai pradėjo žvaliu bėgimu, o vėliau buvo pakviesti į salę žiūrėti filmo, kuriuo jie buvo skatinami atsisakyti žalingų įpročių, remtis sveiko gyvenimo būdo principais. Dirbdami mišriomis grupėmis mokiniai, kartu su savo mokytojais paruošė nuostabius plakatus, kuriuose atsispindėjo ne tik jų požiūris į sveiką gyvenseną, bet ir kūrybingumas. Šie jų paruošti darbai pakaitomis puoš visų keturių partnerių mokymo įstaigas ir ragins jų bendramokslius būti sveikais ir aktyviais. Stovykla artėjo į pabaigą, tačiau mokiniai turėjo atlikti dar vieną svarbų dalyką: išrinkti Jaunimo Iniciatyvinį Komitetą, kurio atstovai tęs pradėtą veiklą ir bus atsakingi skatindami jaunimą daugiau judėti bei gyventi sveikai. Stovyklos uždarymo metu mokykloms buvo padovanotos taurės, o visiems dalyviams įteikti dalyvio pažymėjimai.

Taigi, renginys buvo sportiškas, turiningas, naudingas, gausus pažinčių ir puikių emocijų. Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams bei padėjusiems suorganizuoti sporto stovyklą.

 • Bėgame kartu
 • Bėgame mankštintis
 • Futbolas
 • Gal ir nepagaus..
 • Kas laimės
 • Kvadratas
 • Tenisas
 • Vakare prie laužo
 • paskutinės akimirkos

Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 euro (1043335,17 Lt).

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007–2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel. +370 60218058

 

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831

su baltarusiais


2014-06-23

 

Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą.

2014 metų birželio 26 dieną Veisiejų gimnazijoje vyko Lazdijų rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas, kurio metu buvo pristatyta projekto pažanga. Šiuo metu įgyvendintos trys pagrindinės veiklos:  renovuota mokyklų sporto infrastruktūra ir įsigyta sporto įranga, suorganizuoti 2 dienų mokymai 20 mokytojų, suorganizuoti 4 sporto renginiai Lietuvos ir Baltarusijos moksleiviams Paskutinė veikla – sporto stovykla planuojama įgyvendinti  rugsėjo 10,11,12 dienomis.

O švietimo įstaigų vadovai turėjo puikią galimybę ne tik susipažinti su Bavariškojo akmenslydžio žaidimo taisyklėmis, bet ir patys sudalyvauti turnyre. Smagu, kad žaidimas visus sudomino. Laukiame visų, kuriuos domina šis žaidimas.

 • Projekto pazangos pristatym
 • Tikrai idomu
 • Treniruojames
 • cia tai metimas
 • musu komanda nugales

Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 euro (1043335,17 Lt).

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007–2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel. +370 60218058

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831 


2014 05 23

 

su baltarusiaisBENDRADARBIAVIMAS TARP LIETUVOS IR BALTARUSIJOS KURIANT SVEIKĄ, SAUGIĄ IR NOVATORIŠKĄ MOKYKLĄ

Sporto diena

Saulėtą gegužės 23d. rytą, linksmi ir sportiškai nusiteikę rajono pradinukai rinkosi į Veisiejų miesto parką. Ten buvo organizuojama Lazdijų rajono pradinių klasių mokinių sporto šventė, kuria buvo siekiama populiarinti sportą ir sveiką gyvenimo būdą, supažindinti su projekto ,,Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą “ veikla. Šventėje jų dalyvavo apie 200, iš devynių rajono mokyklų. Visus susirinkusius pasveikino Veisiejų gimnazijos pradinukai. Jie deklamavo posmus apie sportą ir sveiką gyvenseną. Kūno kultūros mokytojos J.Stankevičienės vadovaujamas aerobikos būrelis nuotaikingais pasirodymais privertė visus trypti ir šokti. Šventę tęsė  linksma muzikinė mankšta.

Vėliau vyko draugiškos estafetės ratu. Visi mokiniai žaisdami ir lenktyniaudami turėjo galimybę susipažinti, o gal net ir susidraugauti vieni su kitais, nes komandos buvo sudarytos iš skirtingų mokyklų mokinių.

Po estafečių visi skanavo gardžią grikių košę ir gėrė žolelių arbatą. Už tai dėkojame mūsų rėmėjams, Veisiejų miestelio verslininkams, kultūros namams ir jų darbuotojoms.

 • 00
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07

Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 euro (1043335,17 Lt).

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007–2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel. +370 60218058

 

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831

 


2013 05 21 

 

su baltarusiaisBENDRADARBIAVIMAS TARP LIETUVOS IR BALTARUSIJOS KURIANT SVEIKĄ, SAUGIĄ IR NOVATORIŠKĄ MOKYKLĄ

Tarptautinis sporto renginys

            Įgyvendinta 4-oji veikla pagal projektą „Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą“ – visose, projekte dalyvaujančių  partnerių mokyklose, suorganizuotos vienos dienos sporto varžybos. Gegužės 21 d. Veisiejų gimnazijoje vyko baigiamasis renginys, kuriame svečiavosi mokiniai ir mokytojai iš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Gardino vidurinės mokyklos Nr. 7, Gardino gimnazijos Nr. 7, o taip pat dalyvavo mokyklos šeimininkai.
           Atvykusius svečius smagiomis liaudiškomis dainomis sutiko mokytoja R. Sabaliauskienė kartu su savo mokiniais, visi buvo pavaišinti tradicine lietuvių juoda duona bei sūriu. Vėliau dalyviai susirinko sporto salėje, kur nuotaikingu apšilimu – sportinės aerobikos šokiu, kurį atlikti buvo pakviesti ne tik visų 4 mokyklų dalyviai, bet ir juos atlydėję mokytojai bei švietimo skyrių atstovai, buvo pradėtos sporto varžybos. Jos buvo kiek neįprastos, kadangi komandos buvo mišrios, jas atstovavo po keletą mokinių iš kiekvienos mokyklos, o savo komandoms dalyviai sugalvojo išradingus pavadinimus. Mokiniai rungėsi kūno kultūros mokytojų J. Stankevičienės ir R. Pečiukonienės organizuotose įvairiose estafetėse: olimpinio fakelo nešimo, baudų metimo, šokinėjimo per lankus, kamuolio nešimo poromis, sporto šakų vaizdavimo ir spėjimo bei kitose. Nors rungtys reikalavo ištvermės ir susikaupimo, tačiau varžybose netrūko azarto, geros nuotaikos, smagaus tarpusavio bendravimo, dalyvių palaikymo vieni kitiems. Pertraukėlių metu visus susirinkusius žavėjo mokytojos J. Stankevičienės ruoštų mokinių nuostabūs sportinės aerobikos šokių bei meninės gimnastikos pasirodymai.             
                             Varžybos baigėsi taip pat kiek neįprastai, nugalėjo draugystė – visoms komandoms buvo skirta 1-oji vieta, o dalyviai apdovanoti diplomais bei medaliais.                          
                             Taigi, diena buvo kupina puikių emocijų bei naujų pažinčių!                        
                             Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams padėjusiems suorganizuoti sporto renginį.

 • DSC_8127
 • DSC_8363
 • DSC_8373
 • DSC_8398
 • DSC_8489
 • DSC_8602

Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 euro (1043335,17 Lt).

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007–2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel. +370 60218058

 

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831

 


2014-04-17

 

su baltarusiaisDar kartą galime pasidžiaugti projekto „Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką saugią ir novatorišką mokyklą“ rezultatais. 2014-04-11 d. Baltarusijos Respublikos Gardino mieste, 7 vidurinėje mokykloje vyko varžybos tarp keturių partnerių: Veisiejų gimnazijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Gardino vidurinės mokyklos Nr.7, Gardino gimnazijos Nr.7 mokinių. Keturiasdešimt dalyvių varžėsi linksmoje estafetėje „ Sportlandija“. Mokiniai ne tik rodė savo sportinius sugebėjimus, bet turėjo galimybę stebėti sportinės aerobikos, sportinių šokių pasirodymus. Sporto renginys buvo tikrai įdomus ir visiems patiko. Kiekvienas dalyvis gavo diplomą ir medalį. Šio konkurso nugalėtoju tapo draugystė. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę aplankyti kitą šalį. Ateityje laukia kitos sportinės varžybos. Varžysimės jau Lietuvoje, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje.

 • DSC_0010
 • DSC_0019
 • DSC_0020
 • DSC_0052
 • DSC_0088
 • DSC_0176
 • DSC_0185

Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 euro (1043335,17 Lt).

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007–2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel. +370 60218058

 

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831

 


2014-04-04

 Varžybos

su baltarusiaisBalandžio 04 d. Veisiejų gimnazija sulaukė svečių. Atvyko jaunieji sportininkai iš Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos bei Lazdijų r. Kučiūnų pagrindinės mokyklos. Šių sportinių varžybų tikslas – viešinti projektą “ Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką saugią ir novatorišką mokyklą “ bei skatinti moksleivius sistemingai mankštintis, stiprinti sveikatą, propaguoti kūno kultūrą ir sportą kaip moksleivių auklėjimo priemonę, gerinti moksleivių užimtumą po pamokų. Buvo vykdomos bavariškojo akmenslydžio, baudų metimo ir smiginio varžybos. Visi sportininkai buvo nusiteikę sąžiningam žaidimui ir kilniam sportiniam elgesiui. O kokios varžybos be laimėtojų? Varžybų pabaigoje buvo išdalinti medaliai, diplomai. Gimnazijos direktorė padėkojo visiems dalyviams ir mokinius ruošusioms mokytojoms: Jolantai Stankevičienei, Rasai Pečiukonienei, Astai Bagdonienei, Gražinai Kupčiūnienei. Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 Euro (1043335,17 Lt).

 • DSC_5396
 • DSC_5579
 • foto varz04 003
 • foto varz04 005
 • foto varz04 006
 • foto varz04 008

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007-2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel.  +370 60218058

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831 


 

2014 02 25 

su baltarusiaisBūk sveikas !

Įgyvendinant projektą „Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą“ vasario 25 d. keturiose mokyklose vyko jungtinis renginys - Sveikatingumo diena. Projekto partneriai Lazdijų r. Veisiejų gimnazija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija ir Baltarusijos Gardino vidurinė mokykla Nr. 7 bei Gardino gimnazija Nr.7 organizavo įvairias veiklas, susijusias su sveiku gyvenimo būdu. Veisiejų gimnazijoje buvo vedamos integruotos pamokos, kurių metu mokiniai ugdė sveikos gyvensenos įgūdžius, vedė diskusijas, atliko praktinius darbus, akcentavo aktyvaus gyvenimo būdo svarbą. Mokiniai džiaugėsi aktyvia sportine veikla, mokėsi taisyklingo kvėpavimo, atsipalaidavimo, laikysenos pratimų. Mankštos pratimus vedė Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentas Eligijus Valskis .

pirmas pMokytojai taip pat buvo nepamiršti. Ilgosios pertraukos metu pedagogai vaišinosi pačių pagamintu sveiku maistu, gaivinosi vaistažolių arbata, atliko akių stiprinimo pratimus, rankų mankštą.

Pabrėžiant vandęns svarbą mūsų organizmui buvo paruoštas stendas „ Vanduo - gyvybės šaltinis“.  

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie sveikatingumo dienos organizavimo: pradinių klasių ,kūno kultūros ,biologijos, technologijų, dailės mokytojams bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, socialinei pedagogei.

Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 Euro (1043335,17 Lt).antras p

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007–2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

trecias pProgramos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

ketvirtas pUž pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel. +370 60218058

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831


 

 

su baltarusiais2014-02-18

 

Kaip mums sekasi įgyvendinant projektą
„Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką saugią ir novatorišką mokyklą“?

 

Atsakydami į šį klausimą, galime pasidžiaugti visų keturių partnerių bendradarbiavimu, pasiektais rezultatais. Keturiose mokyklose – Lazdijų r. Veisiejų gimnazijoje, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje, Gardino vidurinėje mokykloje Nr. 7 bei Gardino gimnazijoje Nr. 7 – atliktos visos pirmaisiais metais įgyvendinti numatytos veiklos.

 

Tarp projekto partnerių bendravimas vyko įvairiomis formomis: telefoninės konferencijos, naudojama „Skype“ programa, keistasi informacija elektroniniais laiškais, bei įvyko susitikimai Gardine ir Veisiejuose. Susitikimų dalyviai aptarė svarbius klausimus ir analizavo dokumentus, domėjosi vieni kitų patirtimi, kaip kuriamos palankios sąlygos sveikai gyvensenai, aktyviai sportinei veiklai ne tik pamokų, bet ir popamokinėje veikloje. Siekiant supažindinti visuomenę su projekto veiksmais ir įgyvendintomis veiklomis, nuolat pateikiama informacija socialinio tinklalapio „Facebook“ paskyroje „Sveika, saugi ir novatoriška mokykla“. Šios paskyros tikslas yra skatinti mokinius bendrauti.

O svarbiausi atlikti darbai yra šie:

 • Veisiejų gimnazijoje aptverta mokyklos teritorija, įrengta lauko aikštelė, įsigyta bavariškojo akmenslydžio įranga, švieslentė;
 • Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje renovuotas bėgimo takas, įrengta bavariškojo akmenslydžio aikštelė, taip pat įsigyta krepšinio, tinklinio, aerobikos, badmintono, atletikos sporto įranga, švieslentė, du plazminiai televizoriai, bavariškojo akmenslydžio įranga;
 • Gardino vidurinei mokyklai Nr. 7 nupirkta interaktyvi lenta, bavariškojo akmenslydžio įranga, suremontuota sporto salė ir persirengimo kambariai,  įrengtas drenažas ir bavariškojo akmenslydžio aikštelė;
 • Gardino gimnazijai Nr. 7 nupirkti kompiuteriai, švieslentė, bavariškojo akmenslydžio įranga, interaktyvi lenta, tinklinio stovai, atliktas sporto salės remontas ir aikštelės remontas.

 

Be to, išmokome žaisti naują sportinį žaidimą – bavariškąjį akmenslydį, kuris kol kas yra ne daug kam žinomas. Pasižadame, kad šį žaidimą išmokysime žaisti visus pageidaujančius. O kur dar nauji žaidimai, pratimai su gimnastikos kamuoliais ir lazdomis, užsiėmimai panaudojant naują įrangą. 

 • 6 foto
 • Ice zaidimas 001
 • Ice zaidimas 003
Mes mokomės ne tik aktyviai judėti, bet ir sveikai gyventi. Prisijunkite visi prie Sveikatingumo dienos, kuri vyks visose keturiose mokyklose vasario 25 d. O ateityje laukia sportinės varžybos, susitikimai bei sportinė stovykla.

Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 euro (1043335,17 Lt).

 Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007–2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

 

Daugiau informacijos:

 

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel. +370 60218058

 

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831

 

su baltarusiais


2013-10-14

 

Įgyvendinant projektą “ Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką saugią ir novatorišką mokyklą “ keturiose mokyklose (Lazdijų r. Veisiejų gimnazijoje, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje, Gardino vidurinėje mokykloje Nr. 7 bei Gardino gimnazijoje Nr. 7) renovuojama mokyklų sporto infrastruktūra, įsigyta sporto įranga, kuriamos palankios sąlygos sveikai gyvensenai, aktyviai sportinei veiklai ne tik pamokų, bet ir popamokinėje veikloje.

Veisiejų gimnazijoje aptverta mokyklos teritorija, įrengta lauko aikštelė, įsigyta Bavariškojo akmenslydžio įranga, švieslentė.

 Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje renovuojamas bėgimo takas, įrengtą Bavariškojo akmenslydžio aikštelė. Atnaujinta ir sportinė įranga, reikalinga užsiėmimams salėje ir kieme–įsigyti kamuoliai, čiužiniai, jogos kilimėliai, svarmenys, paplūdimio tinklinio įranga, krepšinio lankai, švieslentė, treniruoklis.

 • veisiej_gimna_t_ptv
 • veisieju_gimn_aikst
 • veisieju_gimn_svieslent
 • zlazdiju_gimnazija

Gardino vidurinei mokyklai Nr. 7 nupirkta interaktyvi lenta, Bavariškojo akmenslydžio įranga, suremontuota sporto salė. Gardino gimnazijai Nr. 7 nupirkta kompiuteriai, Bavariškojo akmenslydžio įranga, interaktyvi lenta, atliekamas sporto salės remontas.

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007-2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

fbAngelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė,mob. tel.  +370 60218058

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831


 

su baltarusiais

2013 04 19

Mokytojų mokymai

„Mokytojų žinių ir įgūdžių, skatinant sveiką gyvenimo būdą kūno kultūros pamokose bei būreliuose, gerinimas“

 

 

2013 metų balandžio 17, 18 dienomis Druskininkuose įvyko mokytojų mokymai „Mokytojų žinių ir įgūdžių, skatinant sveiką gyvenimo būdą kūno kultūros pamokose bei būreliuose, gerinimas“. Mokymuose dalyvavo 24 mokytojai. Po 5 atstovus iš kiekvienos mokyklos: Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Baltarusijos Gardino vidurinės mokyklos Nr. 7, Gardino gimnazijos Nr.7 bei po du atstovus iš asocijuotų narių: Lazdijų rajono savivaldybės administracijos švietimo kultūros ir sporto skyriaus, Baltarusijos respublikos Gardino miesto švietimo skyriaus.  Dalyviai tobulino savo kompetencijas ugdant mokinių sveikatą, fizinę veiklą, sveiką maitinimąsi, skatinant fizinį aktyvumą pertraukų bei popamokinių užsiėmimų metu. Mokymus vedė Roma Paukštienė. Mokytojai pasidalijo savo gerąja patirtimi.

 

 • seminaras 010
 • seminaras 056
 • seminaras 120

Mokytojų mokymai viena iš keturių numatytų veiklų pagal Europos Sąjungos finansuojamos kaimynystės ir partnerystės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „ Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą“.

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007-2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 27 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakingas Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos: 

fbAngelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel.  +370 60218058 
Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831

 


 Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą

su baltarusiais2012 m. lapkričio mėn. Veisiejų gimnazijoje prasidėjo  Europos Sąjungos finansuojamos kaimynystės ir partnerystės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos projektas. Lazdijų r. Veisiejų gimnazija su partneriais Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija ir Baltarusijos Gardino vidurine mokykla Nr. 7 bei Gardino gimnazija Nr.7 vykdo dviejų metų projektą „Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant sveiką, saugią ir novatorišką mokyklą“. Projekto tikslas prisidėti prie glaudaus bendradarbiavimo stiprinimo tarp Alytaus apskrities ir Gardino švietimo srityje bei stiprinti bendradarbiavimą tarp keturių mokyklų: Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos, Gardino vidurinės mokyklos Nr. 7, Gardino gimnazijos Nr. 7.

Projekto pagrindinė problema abiejuose šalyse yra mažas mokinių užimtumas, kuris įtakoja nesveiką gyvenimo būdą, uždarumą ir nenorą bendrauti, netgi priklausomybę nuo psichotropinių medžiagų ir polinkį į nusikalstamą veiklą. Mažas mokinių užimtumas bei neaktyvi fizinė veikla – svarbi problema abiejuose regionuose.

Projekto veikla padės išspręsti pagrindinę problemą abiejuose pasienio regionuose: pirmiausia, mokytojai įgis naujų žinių ir susipažins su naujoviška treniruočių metodika; antra, bus sukurtos palankios sąlygos fizinei veiklai; trečia, skatins mokinius domėtis sveiku gyvenimo būdu. Mokytojai iš skirtingų šalių galės pasikeisti patirtimi, o mokiniai bus aktyvesni, nes jie dalyvaus įvairiuose projekto užsiėmimuose, kurie vyks skirtingose vietose, o tai jiems suteiks galimybę susipažinti su kitais žmonėmis. Šiam projektui ES skyrė 1043335,17 Lt.

Bus vykdomos 4 pagrindinės veiklos:

 1. Renovuota mokyklų sporto infrastruktūra ir įsigyta sporto įranga. (aptverta Veisiejų gimnazijos teritorija, įrengtos krepšinio, Bavariškojo akmenslydžio (angl. – icestock) aikštelės, sporto salių įranga);
 2. Suorganizuoti 2 dienų mokymai 20 mokytojų;
 3. Suorganizuoti 4 sporto renginiai Lietuvos ir Baltarusijos moksleiviams;
 4. Suorganizuota mokinių ir mokytojų 3 dienų sporto stovykla.

Gruodžio pabaigoje Veisiejų gimnazijoje įvyko partnerių iš Lietuvos ir Baltarusijos vadybos grupės susitikimas. Jo metu aptartos veiklos, pasiskirstytos pareigos ir darbai. Aptarta detali darbų, biudžeto trukmė bei kiti klausimai.

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007-2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 27 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakingas Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

fb

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel.  +370 60218058

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė,mob. tel. +370 64732831


2014-04-04

Balandžio 04 d. Veisiejų gimnazija sulaukė svečių. Atvyko jaunieji sportininkai iš Lazdijų r. Seirijų

Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos bei Lazdijų r. Kučiūnų pagrindinės mokyklos. Šių sportinių

varžybų tikslas – viešinti projektą “ Bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Baltarusijos kuriant

sveiką saugią ir novatorišką mokyklą “ bei skatinti moksleivius sistemingai mankštintis, stiprinti

sveikatą, propaguoti kūno kultūrą ir sportą kaip moksleivių auklėjimo priemonę, gerinti moksleivių

užimtumą po pamokų. Buvo vykdomos bavariškojo akmenslydžio, baudų metimo ir smiginio varžybos.

Visi sportininkai buvo nusiteikę sąžiningam žaidimui ir kilniam sportiniam elgesiui.

O kokios varžybos be laimėtojų? Varžybų pabaigoje buvo išdalinti medaliai, diplomai. Gimnazijos

direktorė padėkojo visiems dalyviams ir mokinius ruošusioms mokytojoms: Jolantai Stankevičienei,

Rasai Pečiukonienei, Astai Bagdonienei, Gražinai Kupčiūnienei.

Šiam projektui skirta Europos Sąjungos parama yra 302 170,75 Euro (1043335,17 Lt).

Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programa 2007-2013 m. periodu pakeičia Baltijos jūros regiono INTERREG IIIB kaimynystės programos Pietų prioriteto IIIA programą. Programos bendras strateginis tikslas yra stiprinti Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono teritorinę sanglaudą, užtikrinti aukšto lygio aplinkos apsaugą, kelti ekonominę ir socialinę gerovę bei skatinti tarpkultūrinį dialogą ir kultūrinę įvairovę. Programoje dalyvauja Latvijos Latgalos regionas, Lietuvos Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Alytaus ir Kauno apskritys ir Baltarusijos Vitebsko, Mogiliovo, Minsko ir Gardino sritys.

Programos bendroji valdymo institucija yra Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerija. Programos interneto svetainė: www.enpi-cbc.eu.

Europos Sąjungą sudaro 28 valstybės narės, nusprendusios laipsniškai sujungti žinias, išteklius ir ateitį. Per 50 metų plėtros valstybės narės sukūrė stabilumo, demokratijos ir tvarios plėtros erdvę, be to, išsaugojo kultūrų įvairovę, toleranciją ir asmens laisves.

Europos Sąjunga siekia dalintis šiais pasiekimais ir jų verte su šalimis ir gyventojais už jos ribų.

Už pateiktą informaciją yra visiškai atsakinga Lazdijų r. Veisiejų gimnazija ir ši informacija jokiu būdu negali būti naudojama Europos Sąjungos nuomonei reikšti.

Daugiau informacijos:

Angelė Mizerienė, Lazdijų r. Veisiejų gimnazijos direktorė, mob. tel.  +370 60218058

Aušra Kudrevičienė, Veisiejų gimnazijos projekto koordinatorė, mob. tel. +370 64732831

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105