Pasaulis prasideda nuo smėlio dulkės, nuo žolės, nuo vieno žmogaus aidų ir širdies krustelėjimo.....Sigitas Geda

 

Paieška svetainėje

Dabar svetainėje 39 svečiai ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
1606098

Kritiškas, atviras, stiprus

KAS logo transp 1

nerukysiu

Svetainės serveris

Informacija pirmokų tėvams

pirmokas

olimp karta

dienyno logo 

Tu ne vienas!

tunevienas

Sveika mokykla

LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTAS „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS“ MININT VASARIO 16-ĄJĄ

Pedagogės Inga Bardzilauskienė ir Vilma Blažaitienė

tit20190216

Vasario 16-oji – tai šventė, simbolizuojanti tautos stiprybę, dvasią, viltį, meilę savo Tėvynei. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga vasario 15 dieną visi įstaigos ugdytiniai, mokytojos dalyvavo „Lietuvos mažųjų žaidynių“ pirmojo etapo renginyje.Žaidynių organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Rungtynėse dalyvavo 4 komandos po 6 vaikus. Juos palaikė, drąsino sirgaliai su plakatais ir pedagogai. Žaidynes organizavo pedagogės Inga Bardzilauskienė ir Vilma Blažaitienė, paruošę 4 estafetes: „Sukeisk kepurėles“, „Linksmoji grandinėlė“, „Kamuoliukų kelionė“ ir „Draugystės traukinukas“. Vaikai buvo vikrūs, entuziastingi, greiti. Visiems patiko draugiškos rungtynės. Ugdytiniai įrodė, kad yra ne tik mylintys savo Tėvynę, pilietiški, bet ir sportiški, siekiantys pergalių. Po rungtynių visiems dalyviams įteikti Lietuvos mažųjų žaidynių I-ojo etapo dalyvių diplomai. Visos grupės gavo po krepšelį vaisių.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06

Vizija, misija, filosofija...

veisieju s gedos g

,,Erasmus+"

ErasmusES

kokybes kr

facebook

Modernių ir saugių erdvių
sukūrimas bendrojo ugdymo
įstaigose Lazdijų Lrajono
savivaldybėje

gamtdidelisbeuzras

nsa

apruoinimas

socitrauktis

Pamokų laikas

I.     8.00-8.45
II.    8.50-9.35
III.   9.45 -10.30
IV.   10.50-11.35
V.    11.55-12.40
VI.   12.55-13.40
VII.  13.50-14.35
VIII. 14.40-15.25

Patyčių dėžutė

patyc dezut logo

lions quest

Rėmėjai

auginam ateiti

 Mokyklos 
bendruomenė dėkoja
visiems pervedusiems
1,2% sumokėtų savo 
pajamų mūsų mokyklai

EMP sugedo 210x105