Dabar svetainėje 19 svečių ir narių nėra

Integruotas matematikos ir biologijos projektas
 ,,Augalai ne tik maistas, bet ir vaistas‘‘

D.Baranauskienė, D.Kubilienė, J.Matulevičienė

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos 7a klasės mokiniai 2019 m. gegužės mėn. atliko integruotą matematikos ir biologijos projektinį darbą ,,Augalai ne tik maistas, bet ir vaistas‘‘. Projekto metu susipažino su vaistingaisiais augalais, jų reikšme žmogaus organizmui, vykdė praktines veiklas - įkūrė mokyklos vaistažolių kampelį.  Veiklos buvo vykdomos integruotų matematikos ir biologijos pamokų ir būrelio ,, Jaunasis tyrėjas‘‘ metu.

INTEGRUOTA  PAMOKA

Mokytoja D.Goberienė

integrlt

Vasario 26 dieną  7a klasėje vyko atvira integruota lietuvių kalbos ir literatūros bei muzikos pamoka “Šiuolaikiniai muzikos kūrėjai, besiremiantys liaudies muzika”.

Integruota matematikos ir biologijos pamoka
,, Apie Snaigyno ežerą literatūriškai, matematiškai ir biologiškai‘‘

mokytojos Danutė Kubilienė, Dana Baranauskienė

sgeda

Vasario 11d. 7a klasėje vyko netradicinė integruota matematikos ir biologijos pamoka, skirta poeto Sigito Gedos gimimo metinėms pažymėti. Ją vedė matematikos mokytoja Dana Baranauskienė ir biologijos mokytoja Danutė Kubilienė.

Integruota pamoka

mokytojai E.Vaitkevičiūtė, J.Černeckas

led2018

Vasario 11 d. gimnazijoje vyko kūrybiškumo pamokos "Aš - kūrybos pasaulyje", skirtos poeto Sigito Gedos 76-osioms gimimo metinėms paminėti. 8 klasė dalyvavo integruotoje informacinių technologijų bei lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje ,,LED informacinio stendo apie poetą S.Gedą programavimas Micro:bit kompiuteriuku“,  kurią vedė mokytojai J. Černeckas ir E. Vaitkevičiūtė.

Netradicinės pamokos Veisiejų krašto muziejuje

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasa Dumbliauskaitė   DSCN0469 Copy

Spalio 15 dieną Veisiejų krašto muziejuje I b g klasės mokiniai per integruotas technologijų ir klasės valandėlės pamokas dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Žvakių liejimas‘‘. Muziejininkė Regina Kaveckienė paaiškino, kaip paruošė vašką, supažindino su žvakių liejimo būdais. Per praktinę užduotį gimnazistai pylimo būdu išliejo po žvakę.