Pasitinkant Sigito Gedos gražų jubiliejų

O.Janulevičienė

Pasitinkant Sigito Gedos gražų jubiliejų, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vyr. mokytojos Ineta Semenienė ir Aldona Truskienė nuo vasario 6 d. iki 28 d., Veisiejų gimnazijoje organizuoja rajoninę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių parodą „ Gamtos motyvai Sigito Gedos kūryboje “.

Ikimokykliniame skyriuje paminėjome Tarptautinę tolerancijos dieną

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Renata Glavinskienė

toleranc d2022

Lapkričio 16 d. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokykliniame skyriuje paminėjome Tarptautinę tolerancijos dieną.

Projektas „ Kad nebūtų medžiui šalta“

Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Ineta Semenienė

saltismedziui

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius dalyvauja rajoniniam ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenių  projekte „ Kad nebūtų medžiui šalta“.

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai šiemet gamino žibintus savo rankelėmis

darzelzib

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus vaikučiai šiemet gamino žibintus savo rankelėmis.

Saulėtą rudenišką dieną Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko rudens rytmetis
,,Rudenėlio kraitelė“

Mokytoja Jūratė Dumbliauskienė

janul d

Rytmečio metu vaikučiai pasipuošė gražiomis, spalvingomis daržovių, vaisių karūnėlėmis. Juos aplankė Rudenėlis nešinas daržo ir sodo gėrybėmis.

Popietė ,,Pašoksim šokimėlį, padainuosim dainužėlį”

Meninio ugdymo mokytoja Irena Makauskaitė

sok tit,,Mes dainuojam, žaidzam, šokam,

Ir darbų visokių mokam.

Jeigu šokam iš pecies,

ei dainuojam iš širdzies”

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės grupės vaikucai, kap ir kasmet suprašė visus, dzidelius ir mažus, jaunus ir sanus in etnostudijos būrelio ,,Kleketukai” popietį ,,Pašoksim šokimėlį, padainuosim dainužėlį”. Dzūkų tarmi daininykai padainavo, šokėjai pašoko, pasakorai paporino. Vieni minė mįslas, kici spėliojo, dar kici – rankom plojo ir geruoju minavojo. Vaikucai paskvietė tėvelius, močiutes, dziedukus bendriem dzūkiškiem rateliam. Rozu visi tanciavojo, vieni kiciem turavojo.

Pasaulinė žemės ir vandens diena

mokytojos A.Truskienė ir R.Glavinskienė

v9

Kovo 22-ąją dieną Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyrius paminėjo Pasaulinę žemės ir vandens dieną.

Pirmoji pavasario šventė – Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena

Vyr. ikimokyklinio ugdymo mokytoja I. Bardzilauskienė

kaziukas2022

Kartu su pavasariu ateina ir pirmoji pavasario šventė – Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena. Kovo 4 d. Ikimokyklinio ugdymo skyriuje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė.

„Blynų šventė“

Vyr. ikimokyklinio ugdymo mokytoja Donata Jonuškienė

blsvente

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus kieme tradiciškai rinkosi persirengėliai: ožiai, velniai, raganaitės, čigonai, gydytojai ir kt., nusiteikę triukšmu ir garsia daina žiemą išvaryti.